KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6787394
nr 678 7394
Blandteknik
Monogramsignerad HL, sydländskt motiv, 16x32
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 januari 2011
kl 20:06:17
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
700 kr
500 kr
850 kr
650 kr
800 kr
950 kr
1.000 kr
1.100 kr